M

MaggieTheCatDHr

 • Ostatnie kuszenie Hermiony

  Maska Hermiony momentalnie opada. — I właśnie o to chodzi, Draco. Nie jesteś dla mnie tylko przyjacielem — przyznaje, skoro nie ma już nic do stracenia. — Jesteś kimś znacznie więcej.

 • Ukryte pragnienia

  Chcę, żebyś przestał. Chcę, żebyś mnie objął. Chcę leżeć w twoich ramionach. Chcę trzymać głowę na twojej piersi. Chcę wsłuchiwać się w rytm twojego serca. Chcę, żebyś mówił, że zawsze mnie złapiesz. Chcę, żebyś zawsze mnie łapał. Chcę mieć kogoś, kto nigdy mnie nie zawiedzie. Chcę, żebyś to był ty. Dramione

 • Jak wyobrażaliśmy sobie jasność

  Tłumaczenie (s/5615481): Podczas gdy po wojnie reszta czarodziejskiego świata topi smutki w szampanie i uroczystych balach, Hermiona znajduje pocieszenie w najbardziej niespodziewanym miejscu... z najmniej oczekiwaną osobą. EWE. Dramione

 • Biel, szarość, czerń

  Tłumaczenie (s/7238858): Hermiona straciła wolność, przyjaciół, rodzinę, a nawet własne nazwisko. Wojenne Dramione.

 • Być sobą

  Tłumaczenie (s/12282331): Święta to czas, który powinno się spędzać w rodzinnym gronie, ale rodzina Hermiony jest okropna. Nigdy nie pochwalają jej miłosnych wyborów, więc postanowiła ich pokonać ich własną bronią. Jak? Zapraszając na święta Dracona Malfoya i pozwalając mu „być sobą". Jednak Hermiona szybko zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę wcale go nie zna. Dramione.

 • The Dragon's Bride PL — kontynuacja

  Tłumaczenie (s/5095119): Dramione, alternatywa. Po balu na zakończenie siódmej klasy Hermiona i Draco budzą się w mugolskim hotelu nadzy, skacowani i wytatuowani. Tak się składa, że są również małżeństwem. Muszą więc znaleźć jak najszybciej sposób na rozwiązanie tego horrendalnego problemu.

 • Fragmenty

  Tłumaczenie: Dramione, Draco/OC, zakazana relacja, wojna, Hogwart

 • Na południe od Londynu

  Dramione. Minął rok od ostatecznego pojedynku między Harrym Potterem a Lordem Voldemortem. Dziwny zbieg okoliczności sprawia, że stale walcząca z wojennymi wspomnieniami Hermiona Granger jest zmuszona spędzać z Malfoyem znacznie więcej czasu, niżby sobie tego życzyła.