A

Aislinka

 • Nie baw się ogniem bo się spalisz

  Spotkanie na pewnym cmentarzu sprawia, że złoty chłopiec odzyskuje dawno utracone wspomnienia. Co zrobi gdy odkryje, że nie nazywa się Harry i jest starszy niż myśli? Nie jest człowiekiem, lecz feniksem? Czy odzyska dawne życie? Czy nie zatraci się gdy poczuje smak zemsty? Czy uczucie które przed laty połączyło go z pewnym mistrzem eliksirów wciąż może mieć taką samą moc?

 • Światło Elfów

  Historia ta jest połączeniem świata HP ze światem Tolkiena. Dlaczego ląduje w dziale HP? Wyjaśnię w środku. Harry odkrywa że kiedyś miał zupełnie inaczej na imię, a świat w którym mieszka nie jest jego domem. Jak poradzi sobie w nowym, nieznanym miejscu? Czy zaakceptuje prawdę o tym kim jest oraz z kim pragnął kiedyś spędzić życie? Czy odzyska wspomnienia? Para: Harry/Thranduil

 • Nie zadzieraj z Czarnym

  Para: Lucjusz/Harry - Harry Potter czy Regulus Black? Jak zareaguje Harry gdy pewna wizyta w banku zmieni wszystko co do tej pory znał? Co zrobi gdy odkryje kim był? Jak poradzi sobie z kontraktem małżeńskim który był zmuszony zawrzeć przed laty? Kontraktem zawartym tylko w jednym celu – aby mieć wiele dzieci. ( kolejny mój tekst gdzie Harry jest starszy niż myśli )

 • Shadow of the Dark Lord - Cień Czarnego Pana

  Wracam do was z Cieniem Czarnego Pana. Harry Potter nigdy się nie narodził. Co zrobi Harry gdy odkryje że tak naprawdę wcale nie jest Harrym? Czy zrozumie kim jest i z kim wiele lat temu związał go los? Jak poradzi sobie z prawdą o tym, że wcale nie ma piętnastu lat? Czy odzyska utracone wspomnienia? Czy zrozumie czemu myśli o Voldemorcie "Czarny Pan"?

 • Cień Czarnego Pana

  Harry Potter nigdy się nie narodził. Co zrobi Harry gdy odkryje że tak naprawdę wcale nie jest Harrym? Czy zrozumie kim jest i z kim wiele lat temu związał go los? Jak poradzi sobie z prawdą o tym, że wcale nie ma piętnastu lat? Czy odzyska utracone wspomnienia? Czy zrozumie czemu myśli o Voldemorcie "Czarny Pan"? Czy zdoła zaakceptować fakt że ktoś zabawił się jego życiem?

 • Popioły Wspomnień - NOWY

  Voldemort został pokonany i Harry wreszie może żyć tak jak chce. Czy aby na pewno? Czy przyjmie nową rolę jaką wyznaczył mu Dumbledore? Czy odkryje jakie wspomnienia utracił w ostatniej bitwie? Czy zdoła na nowo odnaleźć uczucie które połaczyło go z Severusem? Czy Hogwardzki Mistrz Eiksirów pozwoli by Dumbldeore po raz kolejny kierował jego życiem? A może podąży za głosem serca?

 • TEKST CZEKA NA POPRAWKĘ Harry Potter i Spalone Mosty

  Harry dowiaduje się, że jego dotychczasowe życie było kłamstwem. Jak zareaguje na wiadomość, że jego rodzice to nikt inny jak Lucjusz i Narcyza Malfoy? Jaką rolę w jego życiu odegra Severus Snape?

 • TEKST CZEKA NA POPRAWKĘ Harry Potter i Przełamanie Barier

  Voldemort nie żyje. Harry jest wolny... ale, czy na pewno? Jak ma poradzić sobie z faktem, że jakimś sposobem, jego ciało osiągnęło zaszczytny wiek dwóch lat?

 • TEKST CZEKA NA POPRAWKĘ Harry Potter i Kajdany Krwi

  TEKST CZEKA NA POPRAWKĘ Harry dowiaduje się, że tak naprawdę żył życiem kogoś innego. Jak poradzi sobie z faktem, że nie on, lecz ktoś inny jest prawdziwym Harrym Potter'em? Czy odkryje kim jest? Czy odnajdzie miejsce, które będzie w stanie nazwać domem?

 • TEKST CZEKA NA POPRAWKĘ Przekleństwo Widzącego

  Wszystko wskazuje na to, że jego wakacje będą tak samo paskudne jak poprzednie, wszystko zmienia się jednak gdy Bill proponuje mu spędzenie lata w Egipcie. Jak wiele zmian przyniesie ta wycieczka? Co zrobi gdy zrozumie że Dyrektor nie jest tak jasny a Voldemort tak mroczny? Jak poradzi sobie z prawdą gdy odkryje że jego rodzice nie byli do końca tacy jak mu wszyscy wmawiają?